İnternet habercisi...
   

Hamile kadını hastaneye halk otobüsü yetiştirdi

Kayseride Erkilet hattında çalışan Halk Otobüsü Şoförü Bayram Koç, otobüste rahatsızlanan hamile kadını hastaneye yetiştirdi. Otobüs şoförünün güzergahını değiştirerek hastaneye götürdüğü 8 aylık hamile Tülin Akıncı'nın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Erkilet'ten şehir merkezine gelmekte olan Tülin Akıncı adlı 8 aylık hamile genç kadın halk otobüsünde rahatsızlandı. İstasyon Caddesi'nde iken rahatsızlanan genç kadın hastaneye otobüsle götürüldü. Otobüs Şoförü Bayram Koç, yolculardan da izin alarak güzergahını değiştirdi ve hamile kadını Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine götürdü.

Otobüs Şoförü Bayram Koç, genç kadının bebeğine ya da kendisine bir şey olmaması için bir an önce hastaneye götürmeye karar verdiğini ve yolcuların da izin vermesiyle kadını hastaneye götürdüğünü söyledi. Halk otobüsü ile hastaneye yetiştirilen genç kadın ve bebeğinin durumlarının olduğu öğrenildi.


Kayseri Büyükşehir
03.06.2016 17:59

Belediye Etiketli Diğer Haberlersayfa1.com bir İnternet habercisidir. Önerilmiş, başkası tarafından hazırlanmış haberleri yayınlamaz, haberlere yorum eklemez. Yayınlanan haberler İnternet gezgini habercilerimizin birinci kaynaktan derlediği haberlerdir. Haber sitelerini gezip, hepsinde aynı haberleri görmek sizi sıkıyorsa, huzurunuzu bozmayacak haberler için, sadece haber için sayfa1.com'a bekleriz.
Ana Sayfa : Gizlilik : Kullanım Şartları : İletişim : Mobil Sürüm